آموزشگاه هنرهای نمایشی

تست آوای تهران

آوای تهران | علی حیدریان | گویندگی | دوبله

قبل از آزمون

عزیزانی که برای تست آفیش شده اند روز تست میتوانند از ساعت 13 الی 18 به آوای تهران واقع در تهران، میدان فردوسی، قبل از پل کالج، کوچه ابیورد، پلاک 22 مراجعه کنند.

این تست عمومی بوده و نیاز به مدرک دانشگاهی ندارد و مهمتر از همه اینکه تست رایگان بوده و بابت برگزاری تست هیچ هزینه ای از شما مراجعه کننده محترم دریافت نمیشود.

روز آزمون

با ورود شما به آوای تهران و مراجعه به منشی آموزشگاه ثبت نام شما برای تست کامل شده و از متن مربوط به هر تست که از طرف آموزشگاه به شما داده می‌شود می بایست با تلفن همراه خود عکس گرفته و متن را مطالعه کرده و پس از مطالعه کافی ، شما عزیزان یکی یکی به داخل استودیو راهنمایی شده و داخل اتاق باکس متن توسط شما خوانده شده و صدابردار صدای شمارا ضبط خواهد کرد. فردای آن روز صداهای شما برای اساتید مجرب سازمان فنی و حرفه ای پخش شده و دو روز بعد شما عزیزان می بایست با آموزشگاه تماس گرفته و از نتیجه تست مطلع شوید.

بعد از آزمون

بعد از تست عزیزان به 3 دسته تقسیم میشوند:

  • دسته اول کسانی که حرفه ای هستند و برای عقد قرار داد دوطرفه می بایست با مدارک لازم به آموزشگاه مراجعه کنند.
  • دسته دوم کسانی که صدا هایشان مورد تائید بوده و برای همکاری ابتدا می بایست آموزش ببینند و بعد از آموزش در صورت فعال بودن با ایشان قرارداد بسته خواهد شد.
  • دسته سوم کسانی که تستشان مورد تائید نبوده و برای شانس مجدد چهارشنبه هفته بعد از تست می‌بایست مجددا به آموزشگاه مراجعه کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هرگونه سوال در این خصوص وارد صفحه ارتباط با ما شوید.

ضمن تبریک به کسانی که در تست گویندگی قبول شده‌اند به اطلاع می‌رساند، جهت ثبت نام در دوره گویندگی حداکثر تا آخر هفته مهلت دارند تا به دفتر مرکزی آوای تهران _ واقع در تهران، میدان فردوسی، قبل از پل کالج، کوچه ابیورد، پلاک 22_  مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

طول دوره :

مدت این دوره 24 ساعت و در 12 جلسه بوده که دو جلسه تئوری و مابقی عملی می‌باشد. هر هفته یک جلسه 2 ساعته برگزار می‌گردد.د.

هزینه ثبت نام در دوره:

هزینه  شرکت در دوره گویندگی 550 هزار تومان می‌باشد.

ضمن تبریک به کسانی که در تست دوبله قبول شده‌اند به اطلاع می‌رساند، جهت ثبت نام در دوره دوبله حداکثر تا آخر هفته مهلت دارند تا به دفتر مرکزی آوای تهران _ واقع در تهران، میدان فردوسی، قبل از پل کالج، کوچه ابیورد، پلاک 22_  مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

طول دوره :

مدت این دوره 24 ساعت و در 12 جلسه بوده که دو جلسه تئوری و مابقی عملی می‌باشد. هر هفته یک جلسه 2 ساعته برگزار می‌گردد.

هزینه ثبت نام در دوره:

هزینه  شرکت در دوره دوبله 450 هزار تومان می‌باشد.